Dla dłużnika

Otrzymaliście Państwo wezwanie do zapłaty? Jeżeli tak, należy niezwłocznie skontaktować się z Fortis Capital.

Tel.: 660-311-348
Mogą Państwo również:
wypełnić formularz kontaktowy
wysłać wiadomość na adres biuro@fortiscapital.pl
Oddzwonimy.

Głównym celem jaki sobie stawiamy jest rozwiązanie problemu zadłużenia w drodze polubownej spłaty zobowiązania, dlatego mogą Państwo zaproponować dogodny dla siebie termin zapłaty lub wnosić o rozłożenie wierzytelności na raty.

Jednakże w przypadku braku woli współpracy ze strony dłużnika bezzwłocznie podejmujemy stanowcze działania windykacyjne, nakierowane na przymusowe wyegzekwowanie należności. Wiąże się to z koniecznością poniesienia dodatkowych, bardzo wysokich kosztów sądowych, egzekucyjnych oraz odsetek. W takim przypadku dołożymy wszelkich starań, aby nierzetelnym kontrahentom ograniczyć dostęp do wszelkich usług finansowych oraz abonamentowych. Informacja o nieuregulowanym zobowiązaniu umieszczona zostanie m.in. w Rejestrach Dłużników.

UWAGA!

Wszelkie działania zmierzające do pokrzywdzenia Wierzycieli będą skutkowały poważnymi konsekwencjami natury prawnej. W takim przypadku Fortis Capital poweźmie stanowcze kroki do ochrony interesów swoich Klientów.

Prosimy pamiętać, że odzyskanie wierzytelności przez Fortis Capital jest wyłącznie kwestią czasu.

Otwarta rozmowa pozwoli na wspólną analizę Państwa sytuacji finansowej. Dostosowujemy się do możliwości płatniczych, w porozumieniu ustalając dogodne dla obu stron warunki spłaty. Niezmiernie pomocna do tego jest wiedza oraz doświadczenie Zespołu Fortis Capital. Polubowne rozwiązanie problemu jest dla nas priorytetem.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Zadzwoń – pomożemy w spłacie zadłużenia

windykacja należności, doradztwo prawne iława, ściaganie długów Fortis Capital

windykacja należności, doradztwo prawne iława, ściaganie długów Fortis Capital