Kariera

Fundamentem Fortis Capital jest Zespół, któremu staramy się zapewnić jak najlepsze warunki rozwoju i doskonalenia. Dzięki naszej Kadrze jakość usług świadczonych przez Fortis Capital jest najwyższa, dlatego naszym priorytetem jest dbałość o Pracowników, których codzienna praca jest podstawą dynamicznego rozwoju firmy.

Największym kapitałem firmy są ludzie, dlatego dbamy o profesjonalny rozwój naszej Kadry poprzez tworzenie środowiska sprzyjającego realizacji ich potencjału oraz tworzymy jak najlepsze warunki do pracy. Wiemy, że to właśnie nasz wspólny wysiłek decyduje o sukcesie Fortis Capital.

Kogo szukamy?

Fortis Capital poszukuje osób pełnych zapału, ambicji, pasji do pracy, osób nakierowanych na budowanie partnerskich relacji z pozostałymi Pracownikami firmy. Szczególnie cenimy umiejętność współpracy, poziom wiedzy fachowej, kreatywność oraz zaangażowanie w realizacji wytyczonych celów z pełnym poczuciem odpowiedzialności. Budujemy współpracę, która oparta jest na wzajemnym zaufaniu oraz szacunku.

Co oferujemy naszym Pracownikom?

  • stabilność zatrudnienia w renomowanej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie, które oparte jest na randze stanowiska, zaangażowaniu, doświadczeniu oraz umiejętnościach. Ponadto gwarantujemy dodatkowe wynagrodzenie w zależności od osiąganych wyników.
  • stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w zgranym, przyjaznym Zespole nastawionym na osiągnięcie wspólnego sukcesu
  • dodatkowe świadczenia, zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami

Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć do zespołu Fortis Capital zachęcamy do składania aplikacji – praca@fortiscapital.plFortis Capital
miejsce pracy, o którym mówi się z satysfakcją i dumą

windykacja należności, doradztwo prawne Iława, ściąganie długów Fortis Capital

windykacja należności, doradztwo prawne iława, ściaganie długów Fortis Capital